28 лютого 2025 року відбувся вебінар для заступників директорів із навчально-методичної роботи та методистів ЗПО з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗПО як необхідна умова професійного розвитку педагога», в якому взяла участь методистка училища Любов АНДРЄЄВА
четвер, 27 лютого 2025 р.
середа, 26 лютого 2025 р.
18-21.02.2025 викладач професійно-теоретичної підготовки Кот Т.І., майстер виробничого навчання Пеліховська Е.М. взяли участь у тренінгу для тренерів «Жінки в дії»: Розвиток потенціалу жінок через освіту у сфері енергоефективності» в ході якого ознайомились з гендерним підходом у навчанні, підвищили кваліфікацію за навчальною програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» та рекомендаціями щодо її викладання, а також отримали практичний досвід реалізації програм з енергоефективності в Україні (м. Київ)
пʼятниця, 21 лютого 2025 р.
пʼятниця, 14 лютого 2025 р.
13.02.2025 викладач
професійно-теоретичної підготовки Кот
Т.І., майстер виробничого навчання Бик Н.В. взяли участь в регіональному семінарі-практикумі
за професіями «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Опоряджувальник
будівельний». Тема: «Улаштування каркасно-обшивних конструкцій гіпсокартонних
перегородок з використанням комплексних систем КНАУФ»
четвер, 13 лютого 2025 р.
13.02.2025 відбулася зустріч педагогічних працівників з науковцями Хмельницького національного університету на тему: «Сучасні підходи до освітнього процесу («Академічна доброчесність» - КРАСИЛЬНИКОВА Г.В. доктор педагогічних наук, професор; «Штучний інтелект» - кандидат технічних наук, КРАСИЛЬНИКОВ С.Р.).
середа, 12 лютого 2025 р.
вівторок, 11 лютого 2025 р.
Сьогодні в групі №202 відбувся бінарний урок з теоретичних основ та практичних навичок на тему "Шпаклювання віконних укосів". Під керівництвом викладача Кот Т. І. та майстра виробничого навчання Круць Т. В. здобувачі освіти не лише поглибили свої професійнотеоретичні знання про матеріали, інструменти, охорону праці, а й відпрацювали на практиці технологію шпаклювання внутрішніх укосів. Такий підхід дозволяє майбутнім фахівцям бачити зв’язки між різними навчальними дисциплінами та сприяє формуванню системних знань, необхідні для успішної роботи в будівництві.